Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YAĞIZ VEDA ETTİ

MasterChef 2022 yarışmasında Düzceli Yağız yarışmayı 7. olarak bitirdi. MasterChef’te ilk mavi takım kaptanlığını kazanan isim olan Yağız Özçelik , yarışmaya veda etti. Yağız, jüri üyelerinin başarı dilekleri ile yarışmadan ayrıldı

 YAĞIZ VEDA ETTİ
19.12.2022 - 13:16
Güncelleme 20.12.2022 - 08:37
Haber Merkezi
MasterChef Türkiye’de bir eleme gecesi daha duygu dolu anlara sahne oldu. Bu hafta eleme potasına giren Ayaz, Görkem, Tolga ve Yağız yarışmaya devam edebilmek için hünerlerini sergiledi. Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyeliğini yaptığı MasterChef’te heyecan bir an olsun düşmedi.
 
MasterChef’ten elenen isim gecenin sonunda belli oldu.   MasterChef’te son ikiye kalan Tolga ve Yağız arasından jürilerden daha az puanı alan isim Yağız oldu ve yarışmaya veda etti.  

ERKEKLER EVİNİN NEŞESİYDİN”

Yağız’ın vedasını açıklayan Somer Şef, ‘’Yolun sonu, kolay hatalar... Sana veda ederken yüzümüzde gülücüklerle veda ediyoruz. Erkekler evinin neşesiydin. Buramın yaramaz ama sevimli çocuğuydun. MasterChef yolcuğun ilk 7’ye kadarmış. MasterChef’in 7.’si olduğun için tebrikler’’ dedi.

“CENTİLMEN GİBİ YARIŞTIN”

Danilo Şef’in Yağız sözleri, ‘’Bir hata ile buraya düşmek ve yine bir hata ile buradan veda etmek... Tam bir centilmen gibi yarıştın. Bu güzel karakterini asla kaybetme. Çok teşekkür ederiz’’ oldu.

“BU İŞE GÖNLÜNÜ VERMİŞSİN”

Yağız hakkında Mehmet Şef şu sözleri kullandı; ‘’İmkanlar verildiğinde daha çok ilerleyecek bir arkadaşsın. Bu işe gönlünü vermişsin. Sana mesleki hayatında başarılar diliyoruz. Kaliteli ve düzgün bir şekilde yarışmayı tamamladın. MasterChef’in eleneni değil, yedincisi olarak aramızdan ayrılıyorsun.’’

“BURADA VAR OLMAK ÇOK GÜZELDİ”

Veda eden Yağız, ‘’Buraya gelmek çok ilginçti aslında. Üç sezondur takip ediyordum, başvurmayı bekliyordum. Buraya kadar gelmek nasip oldu, gönül isterdi ki daha ileriye gidelim. Şükürler olsun, MasterChef hayatımıza bir artı kattı.

Bunu asla unutmayacağım. Ana kadroya kaldığım o günün stresi yorgunuğu asla unutmuyorum. Burada var olmak çok güzeldi, her şeyiyle. Elimden geleni verdim bu zamana kadar. 

Hayatta her şey nasip. Bu yarışma sayesinde Üsküp’e gittim, yurt dışına gittim ilk defa. Bu yarışma sayesinde yeni kültürler gördüm. Kaybetmeyen bir kaptan olarak buradan gitmek çok güzel. Almak için o kadar mücadele ettiğim önlüğü çıkarıp gidiyor olmak çok kötü. MasterChef hayatımdaki dönüm noktarı, her şeyiyle. Herkes bir yana Metin bir yana. Hayatım boyunca dostum, kardeşim olarak kalacak ‘’ diye konuştu. 

 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.