Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BACALARINIZI KENDİNİZ YENİLEYECEKSİNİZ

Depremde yıkılan bacaların enkazının kaldırılması için İtfaiye Müdürlüğüne çok sayıda ihbar geldi. Düzce Belediyesi bacaların yenilenme işlemlerini vatandaşların kendilerinin yapması gerektiğini söyledi.

BACALARINIZI KENDİNİZ YENİLEYECEKSİNİZ
28.11.2022 - 13:44
Haber Merkezi

    İtfaiye Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin çevre güvenliğini almasıyla görevlerini ifa ediyor. Tehlike arz ettiği düşünülen bölgelere şerit çekilerek vatandaşların sıkıntı yaşamasının önüne geçen ekipler, çalışmaların sağlıklı yürümesini sağlıyor.

 

    Değerlendirilen ihbarlarda vatandaşlardan gelen diğer talepleri de göz ardı etmeden inceleyen ekipler, saptanan ihtiyaçların giderilmesi için belediye birimleri ile koordineli şekilde çalışmasını da sürdürüyor.

 

    Deprem nedeniyle yıkılan ve tehlike oluşturan baca ve çatıların kaldırılmasını sağlayan ekipler, vatandaşlara dikkatli olmaları uyarısında bulunarak “Yıkılan bacaların güvenli şekilde kaldırılması sağlanmaktadır. Vatandaşlarımızın gerek yapılan çalışmalar gerekse de çalışmaların ardından bulundukları bölgelerde tedbirli şekilde hareket etmeleri rica olunur. Ayrıca yıkılan bacaların kaldırılması esnasında bacanın yerine dikilmesi konusunda gelen taleplerin vatandaşlarımızın kendilerinin yerine getirmesi gereken bir çalışma olduğunu hatırlatma gereği hasıl olmuştur. Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü başta olmak üzere hiçbir biriminin bu gibi bir çalışma gerçekleştirmesi söz konusu değildir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur” ifadelerine yer verdi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar