Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TELEVİZYON ÜRETİCİLERİNE DESTEK ÇAĞRISI

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Akgün Düzce’yi ziyaret etti. Depremde bir çok insanın televizyonunun hasar gördüğünü belirten Akgün üreticilere destek çağrısı yaptı.

TELEVİZYON ÜRETİCİLERİNE DESTEK ÇAĞRISI
26.11.2022 - 15:11
Haber Merkezi

     Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün talimatı doğrultusunda Düzce’ye gelen Akgün, İl Başkanı Sezgin Aktaş ve Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bazna ile birlikte çadır kentleri ve depremzede vatandaşları ziyaret etti.

     

     Deprem ile ilgili ciddi paralar toplandığını ancak gerekli harcamaların yapılmadığını belirten Akgün “Geçtiğimiz günlerde 12 Kasım’da tüm Türkiye’de aynı anda yapılan deprem tatbikatının maalesef işer yaramadığını meydana gelen depremde sirenlerin çalışmadığını gördük. Daha planlı hareket etmek için Deprem ve Afetler Bakanlığına ihtiyaç var. Depremde en çok televizyonlar hasar gördü. Televizyon üreticilerine sesleniyorum, Düzce depreminde hasar gören televizyonların ücretsiz hasarlarının giderilmesi lazım” dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar