Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ZABITANIN DİKKATİ ÇOCUKLARI SOĞUKTAN KURTARDI

Düzce’de 23 Kasım sabahı meydana gelen deprem sonrası toplanma alanları ve parklara sığınan vatandaşlar AFAD tarafından kurulan yaşam alanlarına yerleştirildi.

ZABITANIN DİKKATİ ÇOCUKLARI SOĞUKTAN KURTARDI
25.11.2022 - 14:52
Haber Merkezi

    Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri  de kontroller sırasındaNikah Salonu bahçesinde kendi imkanları ile konaklayan 14 kişilik aileyitespit ederek eşyaları ile birlikte yaşam alanına sevk etti.

    Düzce’de yaşanan 5,9 şiddetindeki depremin ardından hasar tespitçalışmaları devam ederken evlerine giremeyen vatandaşlar AFAD tarafındançeşitli noktalara kurulan yaşam merkezlerine yerleşti. Kimsenin mağdurolmaması amacıyla bütün kurum ve kuruluşların koordine içinde çalışmasıile mağduriyetler en aza indirildi. Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğüekipleri de şehir merkezinde yürüttüğü kontrol çalışmaları kapsamındaNikah Salonu bahçesinde kendi imkanları ile konaklayan 14 kişilikyabancı uyruklu aileyi fark etti.

 KÜÇÜK ÇOCUKLAR VE AİLELERİ SOĞUKTA KAMERİYEYE SIĞINDI    Deprem korkusu ile evlerinin yakınında bulunan Nikah Salonu bahçesindekikameriyeye sığınan ailelerin geceyi aynı yerde geçirdiği öğrenildi.Zabıta ekiplerinin yardımı ile 14 kişi kentin çeşitli noktalarındakurulan yaşam alanlarına sevk edildi. Ekipler daha sonra küçükçocukların da bulunduğu ailenin ihtiyaçlarını karşılayarakmağduriyetlerini en aza indirdi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.