Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ARA TATİLDE DE AÇILMADI

12 Eylül’de ilk ders zilinin çalması ile başlayan  2022-2023 Eğitim öğretim yılında Düzce Fen Lisesinde güçlendirme çalışmaları hala bitirilemedi. İnşaat faaliyetleri tamamlanamadığı için dersler yine geçici binalarda devam edecek.

ARA TATİLDE DE AÇILMADI
21.11.2022 - 08:30
Güncelleme 21.11.2022 - 09:54
Haber Merkezi

 

12 Eylül’de ilk ders zilinin çalması ile başlayan 2022-2023 Eğitim öğretim yılında Düzce Fen Lisesinde güçlendirme çalışmaları hala bitirilemedi. İnşaat faaliyetleri tamamlanamadığı için dersler yine geçici binalarda devam edecek.  

 

DERSLER BUGÜN BAŞLADI

Bugün öğrenciler ilk ara tatilini tamamlayarak ders başı yaptı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın açıkladığı tarihlere göre bu yıl ilk ara tatil, 14 Kasım’da başlayıp 18 Kasım’da sona erdi. 1 haftalık ara tatilin ardından Düzce Fen Lisesi’nin 9, 10 , 11 ve 12. sınıf öğrencileri yeni döneme, yine başka okullarda başlamak zorunda kaldı.

 

FEN LİSESİ YİNE GEÇİCİ BİNADA

 

 Güçlendirme çalışmaları bitmediğinden 2022-2023 eğitim öğretim yılının ilk gününe en yakın okullara giderek eğitime başlayan öğrenciler yine geçici çözümlerle derslere başlıyor. Düzce Fen lisesi öğrencileri yaklaşık 3 aydır Karaca Hacı Musa Mahallesindeki Şehit Teğ men Uğur Altan İlkokulunda eğitim öğretime devam ediyor.

 

HAYALLERİ YIKAN AÇIKLAMA

 

Gönderilen bilgi mesajı öğrenci ve veliler için yine hayal kırıklığı yarattı. “Sevgili öğrenciler, güçlendirme kapsamında olan okul binamızda inşaat faaliyetleri tamamlanmadığı için derslerimiz eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürdüğümüz mevcut geçici binalarımızda devam edecektir” mesajı tepkilere neden oldu.

 


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.