Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

EMEKLİLERE DESTEK OLACAKLAR

2007 Yılında kurulan Türkiye Emekliler Derneği Düzce Şubesinin yeni başkanı Kadir Erdoğan oldu. Kadir Erdoğan, 3 bine yakın üyesi olan derneğin emeklilere, kömür ve gıda yardımı yapacağını, ayrıca sağlık harcamaları konusunda destek vereceğini söyledi.

EMEKLİLERE DESTEK OLACAKLAR
14.11.2022 - 15:39
Güncelleme 14.11.2022 - 15:40
Haber Merkezi

Yönetim kurulu üyeliklerine Sadık Durmuş, Ruhi Kartal, Mehmet Yılmaz ve Yaşar Duman’ın üstlendiği dernek ile alakalı açıklamalarda bulunan başkan Kadir Erdoğan, ihtiyaç sahibi emeklilerin kendilerine başvurmalarını isteyerek “Türkiye’nin en önemli STK’larından birinin Düzce Şubesinin başkanlığını yapacak olmak benim ve arkadaşlarım için büyük bir onur.

 

Emeklilerimize sağlayacağımız kömür yardımı, mutfak alış-verişleri başta olmak üzere destek vereceğimiz gıda ihtiyaçları ve sağlık harcamalarında da yapacağımız yardımlar ile emekli arkadaşlarımızın bu zor ekonomik koşullarda yanlarında olacağız. Bize güvenen ve destekleyen tüm üyelerimize teşekkür ediyor, ihtiyaç sahibi emekli kardeşlerimizin bizimle irtibata geçerek kendilerini zor günlerinde yalnız hissetmemelerini rica ediyoruz’’ dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar