Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAHÇEŞEHİR'E AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, "Bahçeşehir’de ağız ve diş sağlığı için önemli bir adım atıyoruz.

BAHÇEŞEHİR'E AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
14.10.2022 - 16:15
Haber Merkezi

Eksiksiz hizmet için ilk etapta hizmete girecek 5 poliklinikte hazırlıklar sürüyor. Yıl sonunda hasta kabulüne başlayacak merkezimiz, şimdiden hayırlı olsun" dedi.

Sağlık alanında yatırımların sürdüğü Düzce'de, Bahçeşehir bölgesine semt polikliniğinin ardından bu kez ağız ve diş sağlığı polikliniği yapıldı. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, "Düzce'mizin en büyük yerleşim alanlarından olan Bahçeşehir’de ağız ve diş sağlığı için önemli bir adım atıyoruz. Eksiksiz hizmet için ilk etapta hizmete girecek 5 poliklinikte hazırlıklar sürüyor. Yıl sonunda hasta kabulüne başlayacak merkezimiz, şimdiden hayırlı olsun" dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.