Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MASTERCHEF TÜRKİYE'YE DÜZCELİ YAĞIZ DAMGA VURDU

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ünlü şeflerinin Jüri olarak yer aldığı MasterChef Türkiye isimli yarışmaya katılan Düzceli Yağız Özçelik yarışmanın ilk kaptanı oldu. Mavi Takımın kaptanı olan Yağız farklı bir strateji uygulayarak Kırmızı Takımın kaptanını seçti.

MASTERCHEF TÜRKİYE'YE DÜZCELİ YAĞIZ DAMGA VURDU
23.08.2022 - 16:12
Güncelleme 26.08.2022 - 12:57
Haber Merkezi

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkarak başarılı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu yılki yarışmaya Düzce’den katılan ve ilk günden itibaren adından söz ettiren Yağız Özçelik damgayı vurdu. Turları tek tek geçen ve ana kadroda yer alan Yağız, mavi takımın kaptanının belirleneceği yarışmada da birinci çıkarak mavi takımın kaptanı oldu. Kırmızı takımın kaptanı da belirleyen Özçelik, yakın arkadaşlarını kadrosuna dahil etti. 


 Farkını bu haftada gösteren Yağız bakalım kurduğu takım ipi göğüsleyecek mi?

 


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar