Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ŞANTİYE YOLU KAPATTI

Kimin izin verdiği merak konusu

ŞANTİYE YOLU KAPATTI
23.08.2022 - 12:10
Güncelleme 23.08.2022 - 14:14
Haber Merkezi

Bu fotoğraf karesi Özdilek AVM arkası,  Akçakoca caddesinden Yetiştirme Yurdu köprüsüne giden dere kenarında çekildi.

24 saat işlek olan bu yol dere kenarında inşaat yapan firma tarafından bandajlarla tamamen kapatılmış durumda. Akçakoca caddesinden Yetiştirme yurdu köprüsü istikametine giden araçlar  yolun son bölümü  inşaat firması tarafından kapatıldığı için çıkış yapamıyor, Yetiştirme yurdu köprüsünden Akçakoca caddesine gitmek isteyen araçlarda yola giriş yapamıyor.

Yolu kullanan araç sahipleri ve vatandaşlar inşaat firmasının yolu kapatma yetkisi olup olmadığını, yolu kapatmak için kimden izin aldığını ve en önemlisi yetkililerin yolun kapatıldığından haberi olup olmadığını merak ediyor.

Hamidiye Mahallesi 1268. Sokakta yol kapatılmadan önce Salı günleri aynı yerde kenarda tavuk satışı yapıyordu ve yol kapatılmıyordu. Yolun ortasında inşaat firmasının inşaat malzemeleri var. Yolun tekrar insan ve araç trafiğine açılması isteniyor.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar