Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AÇIK KAPI MİLLETİN KAPISI

Düzce Valiliği, İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen Açık Kapı Projesi sayesinde sorunların etkin ve hızlı şekilde çözüme kavuşturulduğunu duyurdu. Düzceliler Açık Kapı birimine davet edildi. 

28.07.2022 - 11:27
Güncelleme 28.07.2022 - 15:17
İHA

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan Açık Kapı Projesi kapsamında vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amaçlanıyor.

Düzce Valiliği’nin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Açık Kapı Projesi tanıtılarak “Açık Kapı, vatandaşla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuştur.

Elektronik olarak ya da valilik ve kaymakamlıklarda bulunan Açık Kapı birimlerine yazılı olarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Yapılan başvuruların süreç ve sonuç bilgileri kısa mesaj ile tarafınıza bildirilecektir” denildi.
Düzceliler Açık Kapı birimine davet edildi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar