Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE YOLLARI BETON OLACAK 

Düzce İl Özel İdaresi’ne ait Konuralp’te bulunan asfalt şantiyesi içerisine 120 m3/saat kapasiteli beton santrali kuruldu. 

DÜZCE YOLLARI BETON OLACAK 
26.07.2022 - 11:14
Güncelleme 26.07.2022 - 11:17
Haber Merkezi

İdare, asfalt plenti, taş ocağı ve hizmete giren yeni beton santrali ile yol yapımında gerekli tüm malzemeleri kendi imkanları ile temin etmiş olacak.

Düzce’de beton yol yapımının yanı sıra; V kanalı ve menfez imalatları için ihtiyaç duyulan betonun üretimi de tesiste gerçekleştirilecek. 

Kurban kesimi ve dualarla gerçekleştirilen beton santrali açılış törenine Düzce Valisi Cevdet Atay, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Hayri Şen ve muhtarlar katıldı.

Kurulumu yapılan beton santralinde üretilecek beton ile 2022 yılı içerisinde 30 km Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol çalışması planlanıyor. Beton yollar için altyapı çalışmalarına başlandı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar