Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ERDEMLİLER KUŞAKLARI BULUŞTURUYOR

TC. İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen ve Erdemliler Derneği tarafından gerçekleştirilen “Kuşaklar Buluşuyor” projesinin ekip eğitimleri başladı. 

ERDEMLİLER KUŞAKLARI BULUŞTURUYOR
18.07.2022 - 11:31
İHA


Proje Koordinatörü Hasan Karadayı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, uygulama çalışmaları başlayan projenin ekip liderlerinin eğitiminden sonra sahaya ineceğini belirtti.

Karadayı amaçlarının gençler ile geçmiş kuşakları buluşturmak olduğunu dile getirerek “Eğitiminden sonra ekip üyelerimizin aileleri ile farkındalık yürüyüşünde bir araya geleceğiz. Sosyal, kültürel, spor ve çevre ekiplerimiz ebeveynleri ve büyük anne, büyük baba, dede, nine gibi üst kuşakları ile birlikte etkinlikler gerçekleştirecekler.

Bu projeyle gençlerimizi sadece ebeveynleri ile kaliteli vakit geçirtmek değil üç kuşak bir arada sosyal kültürel, spor ve çevre ile fayda üreten etkinlikler gerçekleştirmelerini sağlayacağız” dedi. 

5 ayrı etkinlik grubu oluşturulduğuna dikkat çeken Karadayı “Proje ofisine çevirdiğimiz Dernek merkezimizde kahvaltıyla başlayan eğitimlerde 5 ayrı etkinlik grubu oluşturduk.

Grup liderleri rehberlik yapacakları ekipleri ile buluştular ve sürece dair planlamalar yaptılar. Salon eğitiminden sonra her grup lideri ekibi ile ayrı toplantı gerçekleştirerek eylem planlarını ve takvimlerini belirlediler.

Bundan sonra projemizin saha çalışmaları başlıyor. İnşallah toplumun tüm kesimlerine dokunan etkinlikler icra edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Hatıra fotoğrafları çekilmesi ve dondurma ikramı ile eğitim programı sona erdi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar