Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BEYKÖY BELEDİYE PERSONELİNE MÜJDE İKRAMİYE

Afet sonrası Beyköy’lüleri hızlı bir şekilde doğal kaynak suyuna kavuşturmak için Belediye personelinin geceli gündüzlü çalıştığını ifade eden Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, “Söz verdiğim gibi Kurban Bayramı öncesi personelimiz için hesaplarına ikramiyelerini yatıracağım” dedi.

BEYKÖY BELEDİYE PERSONELİNE MÜJDE İKRAMİYE
6.07.2022 - 09:43
Güncelleme 6.07.2022 - 12:07
Haber Merkezi

Düzce’de meydana gelen sel felaketi sonrası belde sakinlerinden Birol Özkan’ın katkıları ile düzenlenen akşam yemeğinde, Beyköy Belediyesi personeli ve meclis üyeleri bir araya geldi.

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, etkinliğe destek veren herkese teşekkürlerini ileterek, belediye personeline müjdeli haber verdi.

Afetin verdiği zarar sonrası Beyköy’ün hızlı bir şekilde doğal kaynak suyuna ulaşabildiğini dile getiren Başkan Kılıç, “Gecesini gündüzüne katan personelime hem teşekkür ediyorum hem de söz verdiğim gibi Kurban Bayramı öncesi hesaplarına yatıracağım” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar