Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AKŞENER'İN DESTEK MESAJINI İLETTİ

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel sel felaketinin yaşandığı bölgeleri ziyaret ederek Düzcelileri dinledi. Yüksel Genel Başkan Meral Akşener’in destek mesajını ileterek “İhtiyaç olması halinde elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

AKŞENER'İN DESTEK MESAJINI İLETTİ
1.07.2022 - 14:05
Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce Teşkilatları sel felaketinin başladığı günden itibaren sel bölgelerini ziyaret ederek, mağdur vatandaşların yanında olmayı sürdürüyor.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel sel bölgelerini ve mağdur vatandaşları ziyaret etti.

Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, “Öncelikle kadın üyelerimiz ile bir araya gelip istişare ederek başlattığımız ziyaretimiz sel çalışmaları esnasında kaybolan kardeşimizin ailesini ve Beyköy Beldemiz ve Uğur Köyü  başta olmak üzere sel bölgelerini ziyaret ederek devam etti.

Tüm Düzcelilere geçmiş olsun diyor. Genel Başkan Sayın Meral Akşener’in desteklerini iletiyorum.

İYİ Parti Düzcelilerin yanındadır. Yetkililere de iletildiği üzere herhangi bir ihtiyaç oluşması durumunda da Düzcelilere destek vermeye hazırdır” dedi.

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ise ‘’ Afetin ilk gününden beri sahada olan ve hemşehrilerimiz ile bir arada olan Düzce İYİ Parti Teşkilatları Genel Merkezimizin desteğimizin desteği için Genel Başkanımız Başta olmak üzere tüm yöneticilerimize teşekkür etmektedir. Her zaman olduğu gibi sahada ve Düzcelilerin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.