Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇAKAR: “SÖZÜMÜ TUTTUM”

Kısa bir süre önce görevinden istifa eden Düzce Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar basınla vedalaştı.

ÇAKAR: “SÖZÜMÜ TUTTUM”
20.06.2022 - 15:32
Haber Merkezi

7 yıl Rektör Yardımcılığı, 5 yıl da Rektör olarak görev yapan Çakar, her fırsatta Düzce basını ile buluştuğunu ve iyi ilişkiler kurduğunu söyledi. 

Oksijen Medya Sahibi İslam Keleş tarafından düzenlenen kahvaltıya katılan Eski Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, istifası ile ilgili süreci değerlendirdi.  

Çakar Rektör adaylığı döneminde olumsuz haberler ile ilgili hukuki süreç başlatmayacağı yönündeki sözünü hatırlatarak “Verdiğim sözü tuttum. Hiçbir olumsuz haber için hukuki süreç başlatmadım ve tekzip yayınlatmadım. Kimseye kırgın değilim.

Yapılan her olumlu işte basının desteğini gördüm. Ben Düzce’nin kızıyım. İkametim Düzce’de ve buraya hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

Siyasete girecek misiniz sorusunu da yanıtlayan Çakar “Düzce için her türlü göreve hazırım. Şimdiden bu konuda açıklama yapmak yanlış olur.

Düzce Üniversitesi her geçen gün büyüdü. Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden biri bundan sonra da gelişmesini devam ettirecek” diye konuştu. 

Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi’nde görev yapan ve rektörlük şartlarını taşıyan bütün öğretim görevlilerini aday olmaya davet etti.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar