Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GAZETE SAHİPLERİNDEN BİRLİK MESAJI

Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı ile Düzce’de gazete sahipleri ile biraraya geldi. Düzce ve basın sektörü için güç birliği mesajları verildi.

GAZETE SAHİPLERİNDEN BİRLİK MESAJI
14.06.2022 - 22:36
Güncelleme 15.06.2022 - 08:24
Haber Merkezi

Düzce’de gazete sahipleri ile Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı’nın buluştuğu özel görüşmede , basının faaliyetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.  Günlük yayın yapan gazetelerin mevcut durumu, Düzce’ye sağladığı katkılar değerlendirildi.

BASIN 4.GÜÇ

Yasama, yürütme , yargıdan sonra 4.kuvvet olan basının daha iyi şartlarda kamu hizmeti görevini sürdürmesindeki önemine dikkat çekildi. Günlük gazetelerin yayınını sürdürmek için özverili ve fedakar çalışmalarına rağmen artan maliyetlerle birlikte devamlılığın sağlanması için fikir alışverişinde bulunuldu.  Ekonomik göstergelerin giderek zorlaştığı sektörde,  güçlenerek  sürekliliğin devamını sağlamak için  birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapıldı.

GAZETE SAHİPLERİ BİRARADA

Mutfak Sanatları Merkezinde gerçekleştirilen buluşmaya  Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü İbrahim Çorbacı ile İsmail Alabaş, Damla Gazetesi Sahibi Asu Beşer Karpuz, Oksijen Medya Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş,  Düzce Postası Sahibi Bayram Ali Kubilay ile Yazı İşleri Müdürü Çiğdem Deger, Manşet Gazetesi Sahibi Aleyna Mübarek Türkseven ile Cahit Üstüner katıldı. 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar