Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

4.KEZ İHALEYE ÇIKIYOR

75 yataklı Akçakoca Devlet Hastanesi dördüncü kez ihaleye çıkıyor.

 4.KEZ İHALEYE ÇIKIYOR
7.09.2023 - 23:49
Güncelleme 16.10.2023 - 10:05
Haber Merkezi

Akçakoca Devlet Hastanesi’nin yeni inşaatı için  ihale tarihi belli oldu.  Hastanenin yapım ihalesi 14 Eylül 2023 Perşembe günü Düzce İl Sağlık Müdürlüğünde gerçekleştirilecek. Saat 10.30'da başlayacak olan ihale elektronik pazarlık usülü ile gerçekleştirilecek.

2022 yılından bu yana 4. kez ihaleye çıkan 75  yataklı yeni Akçakoca Hastanesinin yapımı artan inşaat maliyetleri nedeniyle ertelenmişti.  Fiyat güncellemesi yapılarak yeniden ihale günü belirlendi.

Akçakoca'nın Kapgirli Mahallesinde hizmete sunulacak olan hastane 22 bin m2 kapalı  alana sahip  olacak.

 Hastane inşaatı ihalesini kazanan firma yer tesliminin ardından işe başlayacak. İhale şartnamesine göre 500 günde teslim edilecek olan hastane sadece Akçakoca değil bölgeyede hitap edebilecek özelliklerde olacak. 

75 yataklı olarak projelendirilen , 150 yatak kapasiteli olma özelliğini taşıyan hastanenin yoğun bakım ve son teknoloji özelliklerine sahip donanımlı cihazları ile hizmet vermesi planlanıyor. 


Editör: D. Damla

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar