Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MİKRO İŞLETMELERE DÖNÜŞECEKLER

MİKRO İŞLETMELERE DÖNÜŞECEKLER
15.09.2023 - 15:23
Özel Haber

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası fındık üreticilerinin mikro işletmelere dönüşmesi için kolları sıvadı. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı desteği ile dönüşüm projesi başlatılacak.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Sosyal Gelişmeyi Destekleme Mali Destek Programı (SOGEP) kapsamında sağlanan mali destek ile Düzce’de Fındık Üreticilerinin Mikro İşletmelere Dönüşümü Projesi için mal alım ihalesi düzenliyor.

İhale kapsamında 1 adet fındık kırma makinesi, 1 adet paletli taşıma bandı, 1 adet kalibrasyon tamburu, 1 adet kavurma makinesi, 1 adet zar alma makinesi, 1 adet toz alma masası, 1 adet toz ve kırık düşürme makinesi, 1 adet fındık vakumlu ambalaj makinesi, 1 adet iki kefeli lineer elektronik terazi ünitesi, 1 adet pedallı torba ağzı yapıştırma makinesi, 1 adet parçacıklı fındık ezmesi üretim makinesi ve 1 adet manuel dolum makinesi satın alacak.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren ihale dosyası Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kültür Mah. Süleyman Kuyumcu Cad. No: 13 DÜZCE adresinden, www.ka.gov.tr  veya www.duzcetso.org.tr  internet adreslerinden temin edilebilecek. Teklif teslimi için son tarih ve saat 25 Eylül 2023 - 14:00 olarak belirlendi. Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.duzcetso.org.tr ve www.marka.org.tr internet adreslerinde yayınlanacak. Teklifler, 25 Eylül 2023 tarihinde, saat 14:00’te ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapılacak oturumda açılacak.

Haber: E. Yılmaz


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar