Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YAZICI'DAN ÖZBİR'E ZİYARET

Antalya Valisi Ersin Yazıcı ile bir araya gelen Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, "Öğrencilerin gelişmesi için yapılacak her türlü iş birliğine hazırız" dedi.

YAZICI'DAN ÖZBİR'E ZİYARET
26.08.2022 - 12:23
Haber Merkezi

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Prof. Dr. Nedim Sözbir'i ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyarette Vali Yazıcı, Düzceli olarak Düzce Üniversitesi’nin yakalamış olduğu başarıdan duyduğu mutluluğu dile getirerek, bu başarının artarak devam etmesi dileğinde bulundu. Düzce Üniversitesi’ni kazanan öğrencileri tebrik eden Yazıcı, yeni başlayacak akademik dönemde herkese başarılar diledi.


Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyetini ifade eden Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ise Türkiye'nin her bölgesinden Düzce’ye gelen öğrencilerin ihtiyaçları karşısında kolaylık sağlamada ellerinden gelenin yapılacağını ifade etti. Düzce’nin kurumlarıyla olduğu kadar, Türkiye'nin farklı şehirlerindeki kurumlarla da yapılacak iş birliklerin önemini vurgulayan Prof. Dr. Nedim Sözbir, öğrencilerin gelişmesi için yapılacak her türlü iş birliklerine hazır olduklarını söyledi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar