Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇ İMAM HATİPLİLER'DEN KINAMA

Düzce Genç İmam- Hatipliler Derneği şarkıcı Gülşen'in sözlerini kınadı. Düzce Genç İmam- Hatipliler Derneği Basın Sözcüsü Fatih Türk, Gülşen’in sahnede İmam Hatipli Lisesi mezunlarını hedef aldığı sözlerine karşı yazılı bir açıklama yaptı.

GENÇ İMAM HATİPLİLER'DEN KINAMA
25.08.2022 - 15:01
Güncelleme 26.08.2022 - 11:26
Haber Merkezi

Fatih Türk açıklamasında şu ifadaleri kullandı :  ''Ülkemizin ve milletimizin kalkınmasında önemli  insanlar yetiştirmiş, İslam davamız yolunda büyük  mücahitler barındırmış ve bu uğurda halen daha nice başarılı ahlaklı ve dürüst bireyler yetişmesi konusunda ciddi mana da alanı barındıran imam hatip camiamız yıllardır bir psikolojik ve somut  hazımsızlığın hedefi konumundadır.

Toplumun öncü  kesimlerine hitap eden nesiller yetiştirmek üzere  büyük uğraş veren camiamızın; ahlakı ve toplumun  dinamiklerini fütursuzca bozmak isteyenlerle aynı yolda yürüyen güruh içerisinde yer alan sözde sanatçılar tarafından kötü itham ve manasız iftiralarla hedef gösterilmesini şiddetle reddediyoruz.

Buna binaen tüm toplumumuzu da bu izansız davranışlar karşısında tepki koymaya davet ediyoruz.İmam hatipler toplumun hep önderleri konumunda yer alan kurumlar olmuştur ve de böyle de olmaya devam edecek; bunun önüne de geçmeye kimsenin  cesaret etmesine müsaade edilmeyecektir Gülşen'in kullandığı sözleri ve kendisini kınıyoruz."


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar