Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BİR DAMLA SU OLMAYA VAR MISIN?

Genç İmam- Hatipliler Derneği Bangladeş’te su kuyusu açtırmak için “Bangladeş'e yudum oluyoruz” kamyanyası başlattı. Dernek başkanı Erhan Alemdar “ Bu hayırda bir damla su olmaya var mısın?” diyerek destek çağrısında bulundu.

BİR DAMLA SU OLMAYA VAR MISIN?
23.08.2022 - 13:32
Güncelleme 26.08.2022 - 12:56
Haber Merkezi

Düzce’de 2016 yılında kurulan ve üyelerinin tamamının  gençlerden oluştuğu Genç İmam- Hatipliler Derneği, yaptıkları başarılı çalışmalarla kendilerinden söz ettirmeye devam ediyor. 

Bu kez de sınırların ötesine uzanarak mazlumlara Umut ışığı, bir yudum su olmak için kampanya başlatan gençler Bangladeş'de Su Kuyusu projesi başlattılar. 


Genç İmam- Hatipliler Derneği Başkanı Erhan Alemdar “Bangladeş'e yudum oluyoruz” kampanyası ile bağış çağrısında bulundu.  Erhan Alemdar “ Gençler olarak yine bir fayda çalışmasının içine girdik. Bu sefer ki amacımız, temel ihtiyaç gıdamız su. Suya ulaşmakta zorluk çeken Bangladeş'teki kardeşlerimiz için kuyu açtıracağız. Bu güzel çalışma da hayırsevelerden de destek bekliyoruz” dedi. 


Kampanyanın 15 Eylül’e kadar devam edeceğini belirten Alemdar “ Bağışta bulunmak isteyenler kişi başı 150 TL hisse alabilir ve kuyuya isminizi yazdırabilirsiniz. Destek vermek isteyen vatandaşlarımız bizlere ulaşabilirler” dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.