Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖSYM ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?

YKS sonuçlarının gün itibariyle erişime açılmasının ardından sınava katılım gösteren öğrenciler, ÖSYM sitesine adeta akın etti. Söz konusu yoğunluk nedeniyle ÖSYM'de birtakım aksaklıklar yaşanmaya başladı. Peki, ÖSYM AİS ne zaman, saat kaçta düzelir?

ÖSYM ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?
15.08.2022 - 13:32
Haber Merkezi

ÖSYM sitesinin neden çöktüğü günün hakkında en çok arama yapılan konularından biri durumunda bulunuyor. Sınav sonucu öğrenmek isteyen binlerce öğrenci; ÖSYM ne zaman açılacak sorusunun yanıtını arıyor...

ÖSYM AİS NE ZAMAN DÜZELİR, NEDEN AÇILMIYOR?

Birçok sosyal medya kullanıcısı, ekran görüntüsü paylaşıp ÖSYM sitesine girmeye çalıştıklarında sorunla karşılaştıklarını dile getiriyor. ÖSYM Başkanlığından erişim sorunuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

15 Ağustos 2022 YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Bu gelişmenin üzerine çok sayıda kullanıcının internet sitesine giriş yapması nedeniyle erişim sorunu yaşanıyor. İnternet sitesine girmek isteyen kullanıcılar sayfanın donduğunu görüyor.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar