Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ONLARIN LİMİTİ YOK

Sakarya’da kurulan ve birçok ihtiyaç sahibi ailenin yüzünü güldüren yardımlaşma derneği bu kez yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklarla beraber 500 çocuğa bayram havası yaşattı.

ONLARIN LİMİTİ YOK
30.04.2022 - 15:10
Güncelleme 30.04.2022 - 15:12
İHA

500 ÇOCUĞA BAYRAM YAŞATTILAR

Çeşitli hediyelerin dağıtıldığını söyleyen yardımlaşma derneğinin kurucularından Ömer Kaçan, “Bütün çocuklarımıza oyuncak dağıtırken, ihtiyaç sahibi ailelerimize de oyuncak hediye ediyormuş gibi bayramlık hediye ettik. Kimsenin kalbi kırılmadı, kimse üzülmedi, herkes mutlu” dedi.
Sosyal medyada kurulan ve birçok ihtiyaç sahibi ailenin yüzünü güldüren İyilik Kazanacak Yardımlaşma Derneği, bu kez yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklarla beraber 500 çocuğa bayram havası yaşattı.

Limit Yok ekibi tarafından Sakarya Millet Bahçesi’ne kurulan şenlik alanında bütün çocuklar bayramı önceden yaşadı. Birbirinden havalı oyuncaklar ve oyun parkurlarında eğlenen çocuklar, karnaval yiyecekleri, panayır oyunları, yarışmaların yanı sıra masal ve çizgi film kahramanlarının çeşitli sunumlarıyla gönüllerince eğlendi. Yaklaşık 500 çocuğun katılımıyla ve bayram havasında geçen şenliklerde, minikler birçok oyunu büyük bir keyifle oynayarak unutulmaz bir gün yaşadı. Limit Yok ekibinin kurucu ortaklarından Cüneyt Uzun, yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocuklara çeşitli hediyelerin verildiği ve çocukların gönüllerince eğlenmelerini sağlamak için bu etkinliğe imza attıklarını belirtti. Ekibin kurucu ortaklarından Ömer Kaçan ise hediye dağıtılan çocukların yanı sıra ihtiyaç sahibi çocuklara da hediye veriyormuş gibi aldıkları bayramlıkları hediye ettiklerini bu doğrultuda da kimsenin rencide olmadığı ve üzülmediği bir etkinlik geçirdiklerini aktardı. Etkinlikte gönüllerince eğlenen çocuklar ise, çeşitli oyunlar ve yarışlar eğlendiklerini şenlik alanında çok mutlu olduklarını aktardı.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.