Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"CUMHURİYET DEĞERLERİ GELECEK NESİLERE AKTARILACAK"

AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 85. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

"CUMHURİYET DEĞERLERİ GELECEK NESİLERE AKTARILACAK"
10.11.2023 - 00:01
Güncelleme 10.11.2023 - 00:04
Haber Merkezi

Atatürk’ün Türk milletine bir çok değerli miras bıraktığını kaydeden Şengüloğlu, Cumhuriyetin temel değerlerine sahip çıkarak, birlik ve beraberlik içinde bu mirası gelecek nesillere aktaracaklarını söyledi. 

İl Başkanı Hasan Şengüloğlu mesajında şu ifadelere yer verdi: “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. yıldönümünde saygı, özlemle ve minnetle anıyoruz. Büyük önder bizlere milletimiz için birçok değerli miras bıraktı. Cumhuriyetimizin temel değerlerine sahip çıkarak, birlik ve beraberlik içinde bu mirası gelecek nesillere aktarma sorumluluğunu hep birlikte taşıyoruz.

Bugün, Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda bir araya gelerek, birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. Cumhuriyetimizin kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak, onun ilke ve devrimlerine bağlı kalmak, millet olarak ortak değerlerimizin bilincinde olmak, ülkemizi daha ileriye taşıma azmiyle dolmamıza vesile olacaktır.

10 Kasım, sadece bir anma günü değil, aynı zamanda birbirimize daha çok sarıldığımız, duygularımızı paylaştığımız bir gün olmalı. Bu vesileyle, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”


Editör: D. Damla

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar