Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇAĞRIDA BULUNDU...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'yla ilgili paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlardan bu özel güne sahip çıkmalarını ve dört bir yanı Türk bayraklarıyla süslemelerini istedi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇAĞRIDA BULUNDU...
28.10.2023 - 11:29
Haber Merkezi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na sayılı günler kaldı... Bu yıl tüm Türkiye, Cumhuriyet'in 100. yılını kutlayacak. Yurt genelinde büyük bir coşku hakimken, hazırlıklar da sürüyor. Valilikler, belediyeler, kurumlar coşkulu bir milli bayrama hazırlanıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 29 Ekim çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sosyal medya hesabından 29 Ekim mesajı yayınladı. Tüm vatandaşlardan bu özel güne sahip çıklamaları çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ülkenin dört yanının bayrakla donatılmasını istedi.

"Yer gök bayrak olsun"

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında şunları kaydetti:

Cennet vatanımızın 81 vilayetindeki tüm kardeşlerimi, yurt dışında yaşayan tüm vatandaşlarımızı evlerini, dükkanlarını, arabalarını Türk bayraklarıyla süsleyerek Cumhuriyetimizin 100’üncü yaşını selamlamaya, bu gurur gününe ortak olmaya davet ediyorum. Yer gök bayrak olsun!

 


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar