Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ERDOĞAN İL BAŞKANLARINA HİTAP ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, il ve belediye başkanlarına video konferans yolu ile hitap etti.

ERDOĞAN İL BAŞKANLARINA HİTAP ETTİ
17.05.2023 - 17:10
Güncelleme 17.05.2023 - 23:27
İHA

'28 MAYIS'TA DEMOKRASİYİ TAÇLANDIRACAĞIZ'

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları ve milletvekili adaylarına canlı bağlantı ile hitap etti.

Görevlerini tamamlayan milletvekillerine teşekkürlerini ileten Erdoğan, görev süresi sona eren isimlerle farklı mecralarda çalışmaya devam edeceklerini söyledi. AK Partinin her bir ferdinin katkısına, enerjisine, birikimine ihtiyaç olduğunu vurgulayan Erdoğan 28. Dönem milletvekillerini tebrik etti.

Cumhur İttifakı ve AK Parti olarak dünyaya örnek olacak bir demokrasi sınavı verdiklerini ifade eden Erdoğan, seçim günü sandık başında milli iradenin sandığa yansıması için görev yapan herkese teşekkür etti.

İl başkanları ve yönetimlerini, ilçe başkanları ve yönetimlerini, kadın ve gençlik kollarını, sandık kurulu üyelerini, müşahitleri, süreci yürüten herkesi tebrik ettiğini söyleyen Erdoğan, aynı gayreti 28 Mayıs'ta göstererek demokrasi şölenini taçlandıracaklarını söyledi. Çalışmaları hiç ara vermeden devam ettireceklerini ifade eden Erdoğan, gerek teşkilatın çalışmaları gerekse müstakil programlarla sıkı bir çalışma gerçekleştireceklerini söyledi. Erdoğan bu meseleyi bitirene kadar aynı azim ve kararlılıkla çalışmayı sürdüreceklerini belirterek, ”Karşımızdakileri görüyorsunuz. Seçimi açık ara geride bıraktıkları halde suyu bulandırmak, milli iradenin üzerine gölge düşürmek için her şeyi yapıyorlar. 28 Mayıs'a kadar da emin olun bu tavırlarını devam ettireceklerdir” diye konuştu.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar