Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

107 SÖZLEŞMELİ PERSONEL MEMUR OLDU

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde görev yapan sözleşmeli 107 sözleşmeli personel memur olarak atandı. Ataması yapılan 107 sözleşmeli personel Türk Bayrağı üzerine yemin ederek, devlet memuru olarak göreve başladı.

107 SÖZLEŞMELİ PERSONEL MEMUR OLDU
27.04.2023 - 13:16
Haber Merkezi

Devlet memurluğuna atanan personeli tebrik eden Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, kadro müjdesi veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek "Rabbim her daim bahtlarının açık olmasını, devlete çok güzel hizmetler yapabilmeyi, millet adına güzel işler çıkarabilmeyi nasip etsin.

Her birinizin beklediği kadro müjdesini veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ediyorum. Bundan sonrada inşallah güzel haklarınız olacaktır. Her birinizin güzel makamlara gelmenizi temenni ediyorum" dedi.

İl Müdürü İsa Yazıcı'nın konuşmasının ardından memur kadrosuna atanan 107 personel, masaların üzerine örtülen Türk bayraklarına ellerini koyarak, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun ilgili maddesine göre yemin etti. Yemin töreninin ardından İl Müdürü İsa Yazıcı, memur olan personellerle toplu fotoğraf çektirdi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar