Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"SEÇİM SÜRECİNDE GÜNDEMİMİZ DEPREM OLACAK"

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplandı. Yaklaşık 4 saat süren toplantı sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yaptı.

"SEÇİM SÜRECİNDE GÜNDEMİMİZ DEPREM OLACAK"
6.03.2023 - 21:57
Güncelleme 7.03.2023 - 08:25
İHA

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçimle ilgili  konuşmasından satır başları şöyle;

"SEÇİM GERİLİMİ VE TARTIŞMALARDAN HIZLA ÇIKILMASI ŞARTTIR"

Seçim süreci ve siyasi gerilimler, bu çabaları gölgeleme riski taşıyor. Halbuki Türkiye'nin ihtiyacı yaraları saracak ve tüm kayıpları hızla telafi edecek bir odaklanmadır. Bunun için de gündem sapmasına yol açacak seçim sürecinin bir an önce geride bırakılması ve seçim gerilimi vİŞARETe tartışmalardan hızla çıkması şarttır. Seçimleri daha önce açıkladığımız 14 Mayıs tarihinde yapılmasının bize bu imkanı vereceğine inanıyoruz.

"SEÇİM SÜRECİNDE GÜNDEMİMİZ DEPREM OLACAKTIR"

Bizim seçim sürecinde gündemimiz Deprem olacaktır. Maddi ve manevi kayıplar olacaktır. 10 milyon insanımız evinden işinden huzurundan olmuşken kavgalarda dolu bir seçim kampanyası yapmayı içimize sindiremeyiz. Depremin ilk gününden itibaren siyasi tartışmalara girmedik.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar