Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"DAMLA DÜZCE İÇİN ÖNEMLİ BİR DEĞER"

Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şubesi Yönetimi 43. kuruluş yıl dönümümüz dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

"DAMLA  DÜZCE İÇİN ÖNEMLİ BİR DEĞER"
19.01.2023 - 16:53
Haber Merkezi

Başkan Yardımcısı Mert Yeltan hem Düzce Damla Gazetesi hem de kurucumuz Ali Beşer’in Düzce için önemli değerler olduğunu söyledi.  

Genç MÜSİAD Başkan Yardımcısı Mert Yeltan, Başkan Yardımcısı Muhammed Talha Sancar, Üniversite Komisyonu Üyesi Orçun Temur ve Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Hüner gazetemizi  ziyaret etti. Gazetemiz imtiyaz sahibi Asu Beşer Karpuz’a nice yıllar temenniside bulundu. 

Ziyarette konuşan Mert Yeltan nice 43 yıllar dileyerek “Düzce Damla Gazetesi’nin kurucusu Ali Beşer çok önemli bir değer. Asu hanımın bu değeri çok başarılı bir şekilde devam ettirdiğini gördük. MÜSİAD’ın her zaman yanında olduklarını da hissediyoruz. Nice 43 yıllar diliyorum. Güzellik, sevgi ve sol kazanç dolu nice yıllarınız olsun” dedi.

Asu Beşer Karpuz ise ziyarettn duyduğu memnuniyeti dile getirerek Genç MÜSİAD yönetimine teşekkür etti.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.