Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCELİLER'DEN ECE SEÇKİN’E DESTEK

Düzceliler Ece Seçkin’e gönderdikleri videolar ile destek verdi. Seçkin’de Düzceliler'in desteğine kayıtsız kalmayarak “Düzce’de tarihe geçecek bir konser yapmak şart oldu” dedi.

 DÜZCELİLER'DEN ECE SEÇKİN’E DESTEK
6.05.2022 - 12:38
Özel Haber

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin'in Düzcespor'un şampiyonluk kutlamasında yapılacak konsere kadın şarkıcı çıkmaması gerektiğine dair paylaşımına Ece Seçkin'den, "Kadınları susturamazsınız" yanıtı gemiş, iki tarafın paylaşımları da sosyal medyada gündem olmuştu.

Ece Seçkin’in Birol Şahin’e yönelik sert çıkışı Düzcelilerden de destek gördü. Bir çok Düzceli Ece Seçkin şarkıları ile video çekerek sosyal medyada paylaştı.

Videolara ve verilen desteğe teşekkür eden Ece Seçkin en kısa zamanda Düzce’de konser ereceğini belirterek “Bugün bütün Düzce’den belki binlerce video geldi. Herkes şarkılarımı dinlemiş. Bu kadar sahiplenilmenin ve sevginin karşılığında Düzce’de tarihe geçecek bir konser yapmak şart oldu. Ben ve ekibim çok kısa zamanda Düzce’ye yakışır, unutulmaz bir konser yapmaya geleceğiz. Desteğinizi biliyor ve sizi çok seviyoruz” diye konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar