Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Karadeniz'de deprem!

Karadeniz'de güçlü bir deprem meydana geldi. AFAD, depremin büyüklüğünü 4.4 olarak açıkladı. Deprem İstanbul, Zonguldak, Adapazarı ve çevre illerden hissedildi.

Karadeniz'de deprem!
11.04.2022 - 22:47
Haber Merkezi

AFAD'dan alınan bilgiye göre, Karadeniz'de Zonguldak açıklarında saat 20:38'de 4.4 büyüklüğünde Deprem meydana geldi. Yerin 37.7 kilometre derinliğinde meydana gelen depremde can ve mal kaybıyla ilgili bir açıklama yapılmadı.

Öte yandan Kandilli Rasathanesi, depremin büyüklüğünü 4.5 olarak duyururken Avrupa-Akdeniz Sismoloji Merkezi depremin büyüklüğünü 4.8 olarak açıkladı.

AFAD Başkanlık'tan yapılan açıklamada meydana gelen depremin ardından gelişmelerin takip edildiği belirtildi.

BAKAN KURUM: Karadeniz Ereğli'si açıklarında meydana gelen 4,4 büyüklüğündeki deprem nedeniyle vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ekiplerimizle süreci yakından takip ediyoruz. Ülkemize geçmiş olsun.

AFAD: Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde meydana gelen #deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Gelişmeleri takip ediyoruz. Geçmiş olsun


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar