Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÜNLÜ FENOMEN KÜLTÜR MİRASÇILARIYLA BULUŞTU

Zor arazi koşullarında arama kurtarma ve hayatta kalma eğitimleri veren doğa programlarının sevilen yüzü Serdar Kılıç, Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları çerçevesinde “Düzce’nin Kültürel Miras Taşıyıcıları 100.Yılda Halkla Buluşuyor” etkinliğine katıldı.

ÜNLÜ FENOMEN KÜLTÜR MİRASÇILARIYLA BULUŞTU
2.11.2023 - 15:00
Güncelleme 2.11.2023 - 16:17
Haber Merkezi

Dağcı ve eğitimci olarak Türkiye’yi pek çok kez temsil eden ünlü fenomen Serdar Kılıç, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen" ‘Düzce’nin Kültürel Miras Taşıyıcıları 100.Yılda Halkla Buluşuyor" etkinliğinde Düzceli sanatçılarla bir araya geldi.

Turizm Danışma Ofisi önünde açılan stantları tek tek ziyaret eden Kılıç, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan’la bir araya gelerek Düzce’nin doğal, tarihi ve kültürel zenginleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

İçimdeki Doğa, Doğada Tek Başına, Doğada Çocukla, Dağ Evi ve Doğadaki İnsan isimli belgesel dizilerinde de yer alan Kılıç, Düzcelilerle bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar