Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YIĞILCA'NIN GÜZELLİKLERİ ARASINDA YÜRÜDÜLER

Yığılca Kaymakamlığı tarafından Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında doğa yürüyüşü etkinliği düzenlendi.

YIĞILCA'NIN GÜZELLİKLERİ ARASINDA YÜRÜDÜLER
26.10.2023 - 13:43
Güncelleme 26.10.2023 - 13:43
Özel Haber

Yığılca Kaymakamı Hüseyin Demirkol, ilçenin doğal güzelliklerini tanıtmak için çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. 

Yedigöller grup yolu üzerinde düzenlenen ve Yaylatepe Köyü seyir alanında son bulan yürüyüşle Cumhuriyetin 100. yılı alt metnini temel alarak, Yığılca’nın doğal güzelliklerine ve turizm potansiyeline dikkat çekildi. 

Yığılca Kaymakamı Hüseyin Demirkol, ilçenin doğal güzelliklerini gözler önüne sermek için böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. Turizmde Yığılca’yı ön plana çıkartmak için ilerleyen dönemlerde çalışmalarına hız vereceklerini belirten Demirkol “Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamaları kapsamında ilçemizdeki faaliyetlerimize tüm hızı ile devam ediyoruz.

Yedigöller yolu üzerinde bulunan, eşsiz doğa harikası olan Yaylatepe Köyünde çalışma arkadaşlarımızla doğa yürüyüşü düzenledik. Amacımız ilçemizin doğal güzelliklerini gözler önüne sermek ve mümkün olduğunca turizm potansiyelini tüm vatandaşlarımızın ilgisine sunmak.

Bu düzlemdeki çalışmalarımız ilerleyen günlerde de devam ettirerek Yığılca’mızı Türkiye'nin yeni yüzyılına hazırlamaya gayret edeceğiz. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizin şimdiden Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi. 

Yürüyüşün ardından Kaymakamlık personeli soba üzerinde pişirilen kestaneleri yiyerek keyifli zaman geçirdi.

Haber: N.Güngör


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar