Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TURİZM SERTİFİKASI PROGRAMI HAYATA GEÇİRİLDİ

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda “Sürdürülebilir Turizm Belgelendirme Süreçleri” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Konaklama işletme yetkililerinin de katıldığı programda sertifika süreçleri konuşuldu.

TURİZM SERTİFİKASI PROGRAMI HAYATA GEÇİRİLDİ
10.05.2023 - 16:18
Haber Merkezi

Tüm konaklama işletmelerinin, ülke turizminin uluslararası standartlarda geliştirilmesi, turizm faaliyetlerinin sürdürülebilir çevreye duyarlı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi,  ülke  turizm  ürünlerinin  uluslararası  alanda  tanıtılması  ve pazarlanmasına  katkı sağlanması  amacıyla Türk  Akreditasyon  Kurumundan  akredite  ve  uluslararası  faaliyette  bulunan denetim firmaları aracılığıyla sürdürülebilir turizm sertifikası programı hayata geçirildi. 

Bu çerçevede, sertifika sürecinin hızlandırılması ve uygulanması amacıyla, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığının ev sahipliğinde yapılan toplantıda , Düzce’de  yer alan konaklama işletmelerine “Sürdürülebilir Turizm Belgelendirme Süreçleri”  ile ilgili bilgiler verildi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar