Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HİZMETLER İÇİN YOL HARİTASI OLUŞTURDULAR

Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programının bilgilendirme toplantısı Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Program turizm faaliyetlerinin çevreye duyarlı şekilde, güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesini amaçlıyor.

HİZMETLER İÇİN YOL HARİTASI OLUŞTURDULAR
10.05.2023 - 12:38
Haber Merkezi

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı öncülüğünde, Turizm Sektörleri ve Uluslararası kuruluşlarla işbirliği halinde konaklama tesisleri için turizm faaliyetlerinin sürdürülebilir, çevreye duyarlı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirilmesi ve ülke turizminin uluslararası alanda tanıtılması, pazarlanmasına katkı sağlanması amacıyla oluşturulan Türkiye Sürdürülebilir Turizm Programının bilgilendirme toplantısı Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda gerçekleştirildi. 

Toplantıya; Düzce İl Kültür Turizm Müdürlüğü temsilcileri ile Düzce’de faaliyet gösteren konaklama tesisleri katıldı. 
Katılımcılara; program kapsamında Düzce İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve danışman firmalar tarafından belgelendirme hizmetlerinin alımına yönelik yol haritası sunumları gerçekleştirildi. 

Katılımcılara ayrıca; Düzce TSO Turizm Ar-Ge Birimi ve Turizm çalışmaları hakkında bilgiler verildi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar