Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

EMİTT BUGÜN BAŞLIYOR

Düzce’nin tabiat harikalarının tanıtılacağı EMİTT 2023 bugün başlıyor. İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak etkinliğe ilginin yoğun olması bekleniyor.

EMİTT BUGÜN BAŞLIYOR
12.04.2023 - 09:53
Özel Haber

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri kabul edilen ve bu yıl 12-15 Nisan 2023 tarihlerinde 26.’sı düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e, Valilik Başkanlığında, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Belediye Başkanlığı, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla, ilgili Kurum ve Kuruluşların işbirliği ile katılım sağlanacak.

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında, Düzce standı, 7. Hol, 7561 Nolu alanda yer alacak.

12-15 Nisan 2023 tarihlerinde ziyaretçilere açık olacak EMITT Fuarı, ilk iki gününde turizm profesyonellerini, üçüncü ve dördüncü gün ise tatilcileri ağırlayacak.

(Haber: Ç. Özkurt)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar