Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE EMİTT’E HAZIRLANIYOR

Düzce’nin tarihi, kültürel ve turizm potansiyelleri ulusal ve uluslararası platformda Dünyanın en büyük fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’de tanıtılacak.

DÜZCE EMİTT’E HAZIRLANIYOR
4.02.2023 - 09:54
Güncelleme 4.02.2023 - 09:55
Haber Merkezi

EMİTT Fuarı 8 – 11 Şubat tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleştirilecek.

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri kabul edilen ve bu yıl 8-11 Şubat 2023 tarihlerinde 26.’sı düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMİTT’e, Düzce Valiliği başkanlığında, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Belediye Başkanlığı, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla, ilgili Kurum ve Kuruluşların işbirliği ile katılım sağlanacak.

TÜYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında, Düzce standı, 7. Hol, 7561 Nolu alanda yer alacak.

Dünya turizm profesyonellerinin aynı platformda yer alacağı fuarın açılış töreni 8 Şubat 2023 Çarşamba günü saat 11.00’de,  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un katılımlarıyla gerçekleştirilecek.

 

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar