Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“TRAVEL TURKEY İZMİR” YARIN BAŞLIYOR

Düzce Belediyesi, 8-10 Aralık tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek “Travel Turkey İzmir” fuarında Düzce’yi tanıtmaya hazırlanıyor. BELMEK kursiyerlerinin hünerlerinin de sergileneceği fuarda ziyaretçiler için küçük sürprizler hazırlandı.

“TRAVEL TURKEY İZMİR” YARIN BAŞLIYOR
7.12.2022 - 15:04
Haber Merkezi

    Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, İzmir’de düzenlenen “TravelTurkey İzmir” fuarında Düzce’yi tanıtmak üzere hazırlıklarını tamamladı.

    8-10 Aralık tarihlerinde İzmir Gaziemir’de şehre özgü lezzetlerin, elemeklerinin ve doğa güzelliklerinin Türkiye’nin dört bir yanından gelendavetlilere anlatılacağı organizasyon için BELMEK kursiyerleri debirbirinden özel hediyelikler hazırladı.

    Kokulu taş, makrome anahtarlık modelleri, lavanta ve çeşitli koku keseleri ile Konuralp pirinci, siyah pirinçler konuklara verilmek üzere İzmir’e götürülecek.

    8-10 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak fuarda Düze ABlok (Hall) 106 numaralı stantta tanıtılacak. Fuarı görmek isteyenmeraklıları için ise adres; Zafer Mah. 840 Sk. Fuar Alanı No:2 Gaziemir– İzmir


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.