Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

10 NOKTA DA 10 AYRI PROJEYİ GEZDİLER

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimi ile başlatılan “Gez-Gör Düzce” programının ilk konukları Düzce Kırım Türkleri Derneği üyeleri oldu.

10 NOKTA DA 10 AYRI PROJEYİ GEZDİLER
14.11.2022 - 14:07
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediyesinin Projeleriniher platformda vatandaşlara anlatmak amacıyla kararlı adımlar atmayadevam ediyor. Düzce için geliştirilen gezi projeleri kapsamında “Gez-GörDüzce” başlığı altında önce yerelde daha sonra ulusaldan davetlilerleyapılacak gezilerin belediye girişimi ile yapılacağını söyleyen BaşkanDr. Faruk Özlü “Biz bu şehri geliştirmek için birçok projeyi aynı andayürütüyoruz. Her kanalda bu çalışmalarımızdan bahsediyoruz. Bir dehemşehrilerimizi misafir ederek, projelerimizi yakından göstererekanlatmak istedik. İlk konuklarımız, Düzce Kırım Türkleri Derneğiüyelerine Düzce’mizde yaptıklarımızı anlattık. Bunu yaparken amacımız;belediyemizin yaptığı hizmetlerin yakından bilinmesini sağlamak, hemtarihi güzelliklerimizi hem de kültür mozaiğimizi farklı bir bakış açısıile görmeleridir” dedi.10 NOKTA 10 AYRI PROJEDüzce Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen programın ilk konuklarıDüzce Kırım Türkleri Derneği’nin üyeleri olurken gezi kapsamındamisafirler sırasıyla; Katı Atık Ayrıştırma, İşleme Enerji Üretim Tesisi,Aktarma İstasyonu, Tıbbi Atık Sterilizasyon Merkezi, Sokak HayvanlarıRehabilitasyon Merkezi, İtfaiye Hizmet Binası, Bilim Merkezi, KonuralpAntik Kent, Mutfak Sanatları Merkezi, Millet Kütüphanesi ve MilletBahçesi’ni gezdi.BELEDİYE’NİN HİZMETLERİNE DOKUNMA FIRSATIGezi programlarına verdiği öneme atıfta bulunan Düzce Belediye BaşkanıDr. Faruk Özlü: “Vatandaşımız yaptıklarımızı görsün, fikrini söylesinistiyoruz. Sizin için çalışıyor, üretiyoruz. Bizim yaptığımız işmemnuniyetiniz içindir. Bu nedenle gelin, düşüncelerinizi bizimlepaylaşın. Gezilerimize katılan her bir hemşehrime bu vesile ile teşekkürediyorum” dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.