Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SES VER DÜZCESPOR YÖNETİMİ

Basın Toplantısı ne zaman ?

SES VER DÜZCESPOR YÖNETİMİ
7.08.2023 - 18:24
Haber Merkezi

+

Düzcespor geçici yönetiminden (Kayyum) yine ses yok. 2023-2024 futbol sezonu öncesinde önce teknik adamı belirleyen, ardından iç ve dış transferde futbolcularla anlaşan Düzcespor  geçici yönetimden hala resmi bir açıklama yok. Düzcespor’a gönül veren taraftarlar merakla açıklama beklerken Düzce basınına   Resmi açıklama yapılacak, ayrımcılık yapmamak için  gelişmeleri basın toplantısı ile duyuracağız”açıklamaları yapılıyor.Düzcespor ile ilgili  Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü’nün katılacağı basın toplantısının önce 4 Ağustos Cuma günü yapılacağı açıklandı yapıladı.  Ardından toplantının 7 Ağustos Pazartesi gününe alındığı toplantı yeri ve saatinin Düzce Belediyesi basın biriminden basına gönderileceği belirtildi ancak Pazartesi günü de basını ne arayan nede soran var. Damla gazetesi olarak Pazartesi basın toplantısı olacak diye spor servisindeki arkadaşları başka haberlere göndermedik hep açıklama bekledik, bekledik ve sonuç yok.

YAZILI OLARAK GÖNDERİN

Düzce Damla gazetesi olarak  Kayyum heyetine  ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye sesleniyoruz. Düzcespor’da iç ve dış transferlerde kimlerle anlaşıldı? Teknik kadroda kimler var? Takım kampa gidecek mi? Bu 3 soruyu Düzcespor taraftarları ve bizlerde merak ediyoruz. Bunu Düzce Belediyesi basın biriminden bir arkadaşa yazdırın ve tüm basına gönderin. Bu zor değil. Duyduğumuzu yazmak istemiyoruz. Teyit edilmemiş bir haberi yayınlamamaya özen gösteriyoruz. Bu sorular sır değil. Eğer toplantı yapılacaksa da bir gün önceden yerini ve saatini bize bildirin.Diğer toplantılarda, etkinliklerde süreç böyle işliyor. 24 saat acaba toplantı yapılacak mı? Yapılacaksa nerede ve saat kaçta yapılacak diye beklemek istemiyoruz. Düzcespor’a sahip çıktınız, teşekkürler.Ancak Düzcespor kapalı kutu olmaktan çıksın. Kayyum heyeti bizim açıklama yapma yetkimiz yok diyor.Teknik kadroya konuşma yasağı geldi.  Karşımızda muhatap bulmak istiyoruz.Basın biriminden birini görevlendirin sorun çözülsün.

Düzce Damla spor servisi


Editör: D. Gazetesi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar