Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ERDOĞAN BIYIK'TAN KAPOĞLU'NA TEŞEKKÜR

Düzce Ticaret Odası başkanı, 16 yıl ASKF Genel başkanlığı yapan, Erdoğan Bıyık kendisine ait sosyal medya hesabından kısa süre önce başkanlıktan istifa eden Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu’na teşekker etti.

ERDOĞAN BIYIK'TAN KAPOĞLU'NA TEŞEKKÜR
27.06.2023 - 12:33
Güncelleme 27.06.2023 - 13:05
Haber Merkezi

 

Düzce Ticaret Odası başkanı, 16 yıl ASKF Genel başkanlığı yapan, Erdoğan Bıyık kendisine ait sosyal medya hesabından kısa süre önce başkanlıktan istifa eden Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu’na teşekker etti ve Düzcespor için tüm Düzce’ye birleşme çağrısı yaptı. İşte Erdoğan Bıyık’ın konu ile ilgili açıklaması

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER GÖKHAN BAŞKAN

Düzcespor’u İkinci Lige taşıyan, son dönemlerdeki en büyük başarılarına imza atan değerli Başkan Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu’nun istifaları bizleri üzmüştür.

Görevi devraldıkları tarihten bu yana mali yükümlülüklerin çoğunluğunu yönetim kurulu olarak kendileri çekerken, kurumsal sponsorluklarla da mali yapıyı destekleyen Düzcespor Yönetimi, 3. Ligde bir yıl bekleyişin ardından geçtiğimiz sezon büyük fedakarlıklarla oluşturulan takım ile ikinci lige yükselme başarısını göstermiştir.

Tüm Düzce’nin ortak değeri olan Düzcespor’u bulunduğu noktadan bir adım ileriye taşıyabilen herkes kamuoyunun takdirine mazhar olmuştur. Değerli Başkan Gökhan Kapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri de bu övgüyü sonuna kadar hak etmişlerdir. Kendilerine bugüne kadar olan fedakarlıkları, özverileri ve bu muhteşem başarı hikayesi için sonsuz teşekkürler.

Bilindiği gibi Düzcesporumuzun kalıcı bir geliri yok. Yönetim Kurulu katkıları, belediye katkıları ve sponsorluk gelirleri de önümüzdeki sezon için gerekli olacak olan bütçeyi karşılamakta yetersiz olacaktır. Bu nedenle önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan olağanüstü genel kurulda Düzcespor’un başına geçecek olan adayların önünde önemli aşamalar bulunuyor. Düzcespor camiası, Düzce spor kamuoyu, sivil toplum kuruluşları ve kamu yöneticileri birlik içerisinde Düzcespor’un bu önemli kazanımlarını heba etmeden, daha iyisine ulaşması için el birliği güç birliği yapmalıdır.

Başta Sayın Valimiz Cevdet Atay, Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü, Düzce Millet Vekillerimiz Sayın Ayşe Keşir, Sayın Ercan Öztürk ve Sayın Talih Özcan başta olmak üzere şehrimizin tüm dinamiklerini Düzcespor’a sahip çıkmaya çağırıyoruz.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar