Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MASA TENİSİNDE ÖNEMLİ TURNUVA

Kayıtlar devam ediyor

MASA TENİSİNDE ÖNEMLİ TURNUVA
25.05.2023 - 22:06
Haber Merkezi

Düzce Gençlik ve spor İl Müdürlüğü tarafından kurumlar arası masa tenisi turnuvası düzenleniyor. 26-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Düzce kalıcı Konutlar spor salonunda yapılacak olan turnuvaya başvurular 26 Mayıs 2023 Cuma günü sona eriyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kalıcı konutlar spor salonunda düzenlenecek olan turnuvada müsabakalar saat 18.00’de başlayacak. Turnuva ile ilgili ayrıntılı bilgiler  Türkiye Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Alihan Kılıç’a ait  0554.580 78 57 nolu telefondan öğrenilebilecek.

ŞARTNAME

1)Kurumlar Arası Masa Tenisi Turnuvası 2023  organizasyonu, Düzce Gençlik ve Spor İl  Müdürlüğü tarafından yürütülecektir. 
2)Fikstür katılımcı takım sayısı ile belirlenecek olup kurumların takım sorumlularına ayrıca bildirilecektir.        
3) Turnuvaya katılmak isteyen kurumlar takım listelerini Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne 26 Mayıs cuma günü mesai saati bitimine kadar elden teslim etmeleri gerekmektedir. 

4)Turnuvaya kurum çalışanları katılabilecektir. Kurum dışından en fazla bir sporcu listeye eklenebilir. Katılımcıların kurumda çalıştığına dair belge  katılım listesi ile beraber müdürlüğümüze teslim edilmelidir.

5) Turnuvaya katılan kurum çalışanlarının müsabakalara katılabilmesi için spor müdürlüğümüz binasıdan sporcu kartı çıkarmaları zorunludur.

6)Takımlar maç saatinden 30 dakika önce salonda hazır bulunması gerekmektedir.

7)Müsabakalar katılım sayısına göre gurup veya eleme usulü olacaktır.

8)Müsabakalar kazanılmış 3 set üzerinden oynanacaktır.

9)Müsabakalarda TMTF oyun kuralları geçerli olacaktır. 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar