Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SÜPERE SON BİLET PAZAR GÜNÜ

kazanan takım süper ligde

SÜPERE SON BİLET PAZAR GÜNÜ
23.03.2023 - 21:22
Haber Merkezi

+

Düzce süper amatöre son bilet 26 Mart 2023 Pazar günü kesiliyor. Dadalıspor’un şampiyon olarak süper lige yükseldiği İhsan Çetin Süper amatör ligine yükselecek 2. Takım Pazar günü belli olacak.

İLK MAÇ BERABERE

2022-2023 futbol sezonunda süper amatörde play off liginde son hafta aynı puana sahip Gölyaka Yazıpınarpor ve Gümüşova Belediyespor takımları  final niteliğindeki müsabakaya çıktılar. Kazanan takımın süper amatöre yükseleceği müsabaka karşılıklı atılan gollerle 1-1 beraberlikle sonuçlandı. Statü gereği 2 takım bir kez daha maç yapacak.

PAZAR GÜNÜ SON MAÇ

26 Mart 2023 Pazar  günü Şıralık stadında saat 13.00’te oynanacak olan maçı kazanan takım 2023-2024 futbol sezonunda süper amatörde oynamaya hak kazanacak. Müsabaka beraberlikle sonuçlanırsa önce 15’er dakikalık uzatmaya gidilecek, penaltı atışları sonrasında da eşitlik bozulmaması durumunda süpere çıkacak takımı penaltı atışları belirleyecek.

1.AMATÖRDE MÜCADELE EDEN TAKIMLAR

2022-2023 futbol sezonunda Düzce 1. Amatörde Hacıyakupspor, Gümüşova Belediyespor,Aziziyespor, Düzce Modern Eğitimcilerspor,Eminaçmaspor, Hamidiyespor,Öz Süt Avlayanspor,Dadalıspor, Kutluspor,Taraşspor, Ağaköyspor,Yazıpınarspor ve Sancakspor takımları mücadele etti

İŞTE PLAY OFF GRUBU TAKIMLARI

1.amatör play off grubunda Gümüşova Belediyespor,Hacıyakupspor, Düzce Modern Eğitimcilerspor ve Yazıpınarspor takımları mücadele edecek. Tek devreli lig usulüne göre oynandı.

PUAN DURUMLARI

Yazıpınarspor: 5 puan

Gümüşova Belediyespor: 5 puan

Düzce Modern Eğitimcilerspor: 4 puan

Hacıyakupspor: 1 puan


Editör: K. Işık