Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KADINLAR DÜZCE'DE ERKEKLER SAKARYA'DA

Hedef 2. lig

KADINLAR DÜZCE'DE ERKEKLER SAKARYA'DA
15.03.2023 - 19:27
Haber Merkezi

+

Bölgesel voleybol ligi 1.turunda gruplar ve statü belli oldu. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından çekilen kura sonrasında ilimizi kadınlar bölgesel voleybol liginde temsil edecek Düzce 1907,Düzce  Maraton Gençlik spor ve Gölyakaspor takımları grup maçlarını Düzce’de oynayacaklar. Bu 3 temsilcimizden biri adını 2. Tura yazdıracak. Düzce grubuna başka ilden takım verilmedi Grup maçları 20-26 Mart 2023 tarihlerinde . Düzce 18 Temmuz yada kalıcı konutlar spor salonunda oynanacak. Maçların tarihi, nerede oynanacağı önümüzdeki günlerde netlik kazanacak. TVF İl temsilciliği kura çekimi yapacak.

ERKEKLER SAKARYA İLİNDE

2022-2023 sezonunda ilimizi Erkekler Bölgesel voleybol liginde temsil edecek olan Düzce Belediyesi spor akademisi spor kulübü  Sakarya ilinde Sakarya Gelişimspor ve Sakarya Akademispor takımları ile bir üst tur mücadelesi verecek. Sakarya indeki müsabakalar 24-26 Mart 2023 tarihleri arasında oynanacak.

İŞTE TALİMATTAN ÖNEMLİ NOTLAR

1-Tüm gruplarda fikstürleri hazırlama yetkisi yarışmanın yapıldığı il temsilcisinde olacaktır. İl temsilcileri tarafından hazırlanan fikstürler grup takımlarına gönderilecektir. Grup sırası fikstür numarası olacaktır. • Bölgesel ligde Grup ve Final müsabakalarında takımlara katkı bedeli ödemmeyecektir. *

2-Gruplarında 1.Olan Takımlar Finale Yükselecektir. Finaller…….Nisan 2023’de Oynanacaktır. 7.1 Puanlama Sistemi: (TVF Yarışma Talimatı) A) Bu sistemde, önceden belirlenmiş fikstüre göre, kulüp takımlarına puan esasına göre birbirleri ile seri müsabakalar yaptırılır. 3 – 0 ve 3 – 1 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (3) puan, 3 – 2 galibiyetle sonuçlanan müsabakalarda galip gelen takıma (2) puan, 2 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (1) puan, 1 – 3 ve 0 – 3 sonuçlanan müsabakalarda mağlup olan takıma (0) puan verilir. Hükmen galibiyet alan takımın toplam puanına (3) puan eklenir.

3-Bölgesel Ligin Voleybolun Altyapısına yönelik birlik olma özelliğini kaybetmemesi için tedbir olarak bu liglerdeki takımlar kadrosunda ay-gün hesabına bakılmaksızın 35 Yaşından Gün Almış En Fazla 2 Sporcuya Lisans çıkartabileceklerdir. (1987-86-85…) 2

4. Müsabakalarda 2 çizgi hakemi görevlendirilecektir. 5. Baş Antrenörler en az 2.Kademe, Yardımcı Antrenörler en az 1.Kademe Antrenör belgesine sahip olmalıdır. 2022-2023 sezonu vizesini yaptırmayan ve antrenörü olmayan takımlar sahaya çıkamayacaktır. *Antrenör aynı zamanda sporcu olarak listede yer alamaz ve sporcu olarak sahaya çıkamaz. (Antrenörler lisanslarını maç esnasında sorulduğu zaman gözlemciye göstermek zorundadırlar.)

 5. Takımlar her maçta farklı 14 kişilik liste verilebilecektir. (Sporcu lisansları İl Müdürlüğünce çıkartılacaktır.) Oyuncu lisansları ve vizeli antrenör lisansları her maçta gözlemciye sunulacaktır.

6- İl Müdürlüğünce görevlendirilecek maksimum 9 GSB personeli, İl Temsilcisi, Saha Müdürü ve sağlık memuru toplam 12 kişiye ödeme yapılır. Ücret Genelgesinin 3 sayılı tablosunda yer alan gösterge rakamları ve seans hesabına göre hesaplama yapılır. GSB personeli, İl Temsilcisi ve Saha Müdürü normal seans göstergesinden %50 artırımlı görev ücreti alır.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar