Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

1.AMATÖRDE MAÇ GÜNÜ

Çarşamba maçları

1.AMATÖRDE MAÇ GÜNÜ
14.03.2023 - 19:29
Haber Merkezi

+

Düzce 1.amatörde maç günü. 2022-2023 futbol sezonunda Dadalıspor’un şampiyon olarak İhsan Çetin  süper amatöre çıktığı 1.amatörde süpere yükselen 2. Takım olmak için 4 takımın mücadelesi sürüyor.

ÇARŞAMBA MAÇLARI

Düzce 1.amatör play off grubunda 15 Mart 2023 Çarşamba günü Nurettin Zafer stardında saat 19.00’da Düzce Modern Eğitimcilerspor-Gümüşova Belediyespor, ve  Gölyaka stadında saat 19.00’da Hacıyakupspor-Yazıpınarspor maçları oynanacak.Bugün ayrıca Şıralık stadında saat 18.30’da Gümüşova Gençlikspor-Pırpırspor  U18 play off maçı var.

İLK MAÇLARDA ALINAN SONUÇLAR

Gümüşova Belediyespor-Hacıyakupspor:2-0

Yazıpınarspor-Düzce Modern Eğitimcilerspor:3-1

İŞTE PLAY OFF GRUBU MAÇLARI

1.amatör play off grubunda Gümüşova Belediyespor,Hacıyakupspor, Düzce Modern Eğitimcilerspor ve Yazıpınarspor takımları mücadele edecek. Tek devreli lig usulüne göre oynanacak olan play off maçları sonrasında 1. Olan takım adını süper amatöre yazdıracak.

STATÜ

Yeni sezonda 1.amatör tek grup oynanacak. Tek  devreli lig usulüne göre oynanacak olan maçlar sonrasında birinci sırayı Dadalıspor direkt olarak süper amatöre yükseldi. Grupta 2,3,4 ve 5. Sırayı alan takımlar tek devreli lig usulüne göre karşı karşıya gelecek ve grup birincisi olan takım Süper amatörde oynamaya hak kazanacak. 2023-2024 sezonunda Düzce 81 Yıldızspor 1.amatöre katılmazsa play off maçlarında 2. Olan takımda adını süpere yazdıracak. Son 2 sırayı alan Sancakspor ve Taraşspor takımları  2. Amatöre düştü.

1.AMATÖRDE MÜCADELE EDEN TAKIMLAR

2022-2023 futbol sezonunda Düzce 1. Amatörde Hacıyakupspor, Gümüşova Belediyespor,Aziziyespor, Düzce Modern Eğitimcilerspor,Eminaçmaspor, Hamidiyespor,Öz Süt Avlayanspor,Dadalıspor, Kutluspor,Taraşspor, Ağaköyspor,Yazıpınarspor ve Sancakspor takımları mücadele etti

İŞTE PLAY OFF   MAÇLARI

2.HAFTA

Hacıyakupspor-Yazıpınarspor

Düzce Modern Eğitimcilerspor-Gümüşova Belediyespor

3. HAFTA

Gümüşova  Belediyespor-Yazıpınarspor

Düzce Modern Eğitimcilerspor-Hacıyakupspor


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar