Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE SÜPERDE SON NOTLAR

3 hafta geride kaldı

DÜZCE SÜPERDE SON NOTLAR
8.03.2023 - 19:58
Haber Merkezi

+

İhsan Çetin Düzce süper amatörde 2022-2023 futbol sezonunda play off ve play aut liglerinde  sezonun 3. Hafta maçları oynandı. İşte süper amatörde 3. Haftanın akılda kalan önemli notları.

PLAY AUT LİGİNDE 3. HAFTA

İhsan çetin süper amatör play aut liginin 3. Haftasında Gümüşova Gençlikspor Beçispor’u 2-1,Koçyazıspor, Kirazlıspor’u 3-1 ve Aydınpınarspor, Kabalakspor’u 3-1 mağlup etti.

PLAY AUT GRUBU

Süperlerde  A grubunda Gümüşova Gençlikspor,Aydınpınarspor ve Kabalakspor,  B grubunda Beçispor, Koçyazıspor ve Kirazlıspor takımlar süper amatörde kalmak için mücadele ediyor. Bu 6 takımdan son 2 sırayı alan takımlar 1.amatöre düşecek.

PUAN DURUMLARI

Gümüşova Gençlikspor: 9 puan

Aydınpınarspor: 6 puan

Kirazlıspor: 4 puan

Koçyazıspor: 3 puan

Kabalakspor: 3 puan

Koçyazıspor: 1 puan

PLAY OF LİGİ 3. HAFTTA SONUÇLARI

Sezonun 3. Haftasında  Kaynaşlı Belediyespor grubun güçlü ekibi Dedelerspor’u 2-0,Cumayeri Belediyespor, Bahçeköyspor’u 3-0, Beyköy Belediyespor, Yığılcaspor’u 4-0 ve Pırpırspor, Gölyakaspor’u 5-2 mağlup etti.

PLAY OFF LİGİ

Süper amatörde  A grubunda Beyköy Belediyespor, Cumayeri Belediyespor, Dedelerspor ve Gölyakaspor, B grubunda Kaynaşlı Belediyespor,Yığılcaspor,Pırpırspor ve Bahçeköyspor takımları play off  liginde oynuyorlar.

PUAN DURUMLARI

Kaynaşlı Belediyespor : 9  puan

Cumayeri Belediyespor: 6 puan

Beyköy Belediyespor. 6 puan

Dedelerspor: 6 puan

Pırpırspor: 6 puan

Yığılcaspor: 3 puan

Bahçkeyspor ve Gölyakaspor henüz puan alamadı.


Editör: K. Işık