Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BİZİM KIZLAR CUMARTESİ SON KEZ

Formalite maçı

BİZİM KIZLAR CUMARTESİ  SON KEZ
28.02.2023 - 18:58
Haber Merkezi

Bizim kızlar sezonun son maçını 4 Mart 2023 Cumartesi günü oynayacak. 2022-2023 sezonunda ilimizi kadınlar 2. Voleybol liginde temsil eden Unica Düzce voleybolun Gölcük İhsaniyespor ile yapacağı müsabakanın tarihi ve saati belli oldu. Her iki takım açısından da prestijden öteye gitmeyecek olan karşılaşma  4 Mart 2023 Cumartesi günü  Gölcük 17 Ağustos spor salonunda oynanacak. Müsabakanın başlama saati 14.00 olarak açıklandı.

DİLEKÇE VERDİ

Unica Düzce voleybol yönetimi maçın oynanmaması için daha önce Türkiye Voleybol Federasyonuna müracaatta bulunmuştu. Federasyon  maçın oynanmasına karar verdi.

İKİ TAKIM İÇİNDE İDDİASIZ MAÇ

Sezonun son maçı öncesinde temsilcimiz Unica Düzce voleybol kümede kalmayı başardı. Gölcük İhsaniyespor ‘un play off grubunda oynama şansı bulunmuyor.

GRUPTA SON DURUM

Kadınlar 2. Voleybol ligi 10. Grupta  ilk 2 sırayı alan Bozuöyük Eğitimspor ve  MFA Zonguldak DSİ takımları play off grubunda oynamaya hak kazandı. Grupta son sırayı alan ve tüm maçlarını kaybeden Sakarya Adaspor küme düştü.

GRUBUMUZDAKİ TAKIMLAR

Temsilcimiz 2022-2023 sezonunda Kadınlar 2 . ligi 10. Grupta Bilecik temsilcisi Bilecik Belediyespor ve Bozuöyük Belediye Eğitimspor,Eskişehir temsilcisi Tepebaşı Gençlik,Kocaeli temsilcisi Gölcük İhsaniyespor,Sakarya temsilcisi Adaspor,Yalova temsilcisi Semt 77 Yalovaspor ve Zonguldak temsilcisi MFA Zonguldak DSİ takımları ile puan mücadelesi yaptı.

STATÜ

2.lig kadınlarda 16 grupta 148 takım bulunuyor 1.ETAP: Gruplardaki takımlar iki devreli deplasmanlı lig usulüne göre karşılaşırlar. Gruplarında 1 ve 2.sırayı alan toplam 32 takım Çeyrek Finale yükselir. LİGDEN DÜŞME:

9 ve 10 takımlı gruplarda son iki sıraya alan takımlar (9’lu gruplarda 8. ve 9.takım - 10’lu gruplarda 9.ve 10.takım), diğer gruplarda ise son sırayı alan takımlar mahalli lige düşerler. ÖNEMLİ: Bir üst ligde takımı bulunan kulüpler Çeyrek Finalden İtibaren yer alamaz. Üst ligde takımı bulunan kulübün yerine sıradaki takım Çeyrek Finale alınır.

DÜZCE VOLEYBOL TEKNİK KADROSU

 Düzce Voleybol takımını Levent Görün,Hamit Sakal,Birol Gültekin çalıştırıyor. 3 teknik adam geçtiğimiz sezonda takımın teknik kadrosunu oluşturmuştu.

2022-2023 SEZONUNDA İLK YARI MAÇLARIMIZ

MFA Zonguldak DSİ-Düzce Voleybol:3-0

Düzce Voleybol-Bozuöyük Belediye Eğitimspor:0-3

Düzce Voleybol-Bilecik Belediyespor:0-3

Tepebaşı Gençlik-Düzce Voleybol:3-1

Düzce Voleybol-Semt 77 Yalovaspor:1-3

Adaspor-Düzce Voleybol :1-3

Düzce Voleybol-Gölcük İhsaniyespor:0-3

İKİNCİ YARI

Düzce Voleybol-Zonguldak DSİ: 0-3

Bozuöyük Eğitimspor-Düzce Voleybol : 3-0

Bilecik Belediyespor-Unica  Düzce Voleybol:0-3

Ünica Düzce Voleybol-Tepebaşı Gençlik: 1-3

Semt 77 Yalovaspor-Düzce Voleybol: 3-0

Ünica Düzce-Sakarya Adaspor: 3-0


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar