Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BALİCİ VE TİNERCİLERİN MEKANI OLDU

Düzce Belediyesi yaptı

BALİCİ VE TİNERCİLERİN MEKANI OLDU
19.02.2023 - 18:35
Güncelleme 19.02.2023 - 18:35
Haber Merkezi

+

+

Düzce Belediyesi tarafından Darıcı mahallesine yaptırılan tesis  uyuşturucu bağımlıların mekanı oldu. Damla gazetesinin daha önce 2 kez gündeme getirdiği ve manşete taşıdığı tesis tamamlanmasına rağmen bir türlü açılmadı.

DEVİR İŞLEMİ YAPILMADI

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün “Her mahalleye bir spor tesisi” projesi kapmasında Darıcı mahallesine yaptırılan tesiste halı saha, çocuk parkı ve sosyal donatı alanları bulunuyor. Çevre düzenlenmesinin de yapıldığı belirtilen  tesisin işi yapan firma tarafından Düzce Belediyesine devri bir türlü yapılamadı. Çevre mahallelerin de yararlanacağı tesisin bir an önce hizmete sunulmasını isteyen çevre sakinleri”Düzce Belediyesi güzül bir tesis yaptı. Tesis aylar öncesinden tamamlandı ve neden açılmıyor merak  ediyoruz. Düzce basını bu tesisi sık, sık gündeme getirmesine rağmen tesis hizmete girmedi. Bizim duyumlarımıza göre Belediyeye devir işlemi yapılmamış. Tesis şimdi sahipsiz vaziyette. Son günlerde uyuşturucu  bağımlıların buralarda bir araya geldiğini görüyoruz. Zaten  alkol şişeleri ve diğer şeyler ortada duruyor. Bizler Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü’nün artık bu tesisi hizmete açmasını bekliyoruz. Parktan çocuklarımızı, halı sahadan futbol kulüplerimiz yararlansın. Tesis şu anda sahipsiz. “dediler.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar