Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

UNİCA DÜZCE MAÇA ÇIKMAYACAK

Ligde kalmayı başardı

UNİCA DÜZCE MAÇA ÇIKMAYACAK
15.02.2023 - 21:54
Haber Merkezi

+

Ünica Düzce  son maçını çıkmayacak. 2022-2023sezonunda ilimizi  kadınlar 2.voleybol liginde temsil eden Unica Düzce  sezonun son maçı olan Gölcük İhsaniyespor maçını oynamamak için federasyona resmi  müracatını yapacak.

LİGDE KALDIK

Kadınlar 2 voleybol ligi 10.grupta mücadeleden  temsilcimiz grubunda 13 maçta topladığı 9 puanla kümede kalmayı başardı. Gruptan 13 maçta galibiyet alamayan Sakarya Adaspor küme düştü.

HAKKIMIZI KULLANACAĞIZ

İlk sezonda kümede kalmayı  başardıklarını söyleyen Düzce Voleybol antrenörlerinden Hamit Sakal Gölcük İhsaniye maçının oynanmaması için müracaata bulunacaklarını belirterek” Her takımın bir sezonda  maça çıkmama hakkı var.Biz bu hakkımızı kullanmak istiyoruz.Zaten Gölcük İhsaniyespor’un da ligde hiçbir iddaısı bulunmuyor.Maç her iki takım açısından da formalite. Federasyonumuzun yaptığımız bu başvuruya olumlu cevap vereceğini tahmin ediyorum.Bizlere sezon  boyunca destek veren herkese  antrenör arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum”dedi.

RAKİPLERİMİZ

Temsilcimiz 2022-2023 sezonunda Kadınlar 2 . ligi 10. Grupta Bilecik temsilcisi Bilecik Belediyespor ve Bozuöyük Belediye Eğitimspor,Eskişehir temsilcisi Tepebaşı Gençlik,Kocaeli temsilcisi Gölcük İhsaniyespor,Sakarya temsilcisi Adaspor,Yalova temsilcisi Semt 77 Yalovaspor ve Zonguldak temsilcisi MFA Zonguldak DSİ takımları ile puan mücadelesi yapıyor.

STATÜ

2.lig kadınlarda 16 grupta 148 takım bulunuyor 1.ETAP: Gruplardaki takımlar iki devreli deplasmanlı lig usulüne göre karşılaşırlar. Gruplarında 1 ve 2.sırayı alan toplam 32 takım Çeyrek Finale yükselir. LİGDEN DÜŞME:

9 ve 10 takımlı gruplarda son iki sıraya alan takımlar (9’lu gruplarda 8. ve 9.takım - 10’lu gruplarda 9.ve 10.takım), diğer gruplarda ise son sırayı alan takımlar mahalli lige düşerler. ÖNEMLİ: Bir üst ligde takımı bulunan kulüpler Çeyrek Finalden İtibaren yer alamaz. Üst ligde takımı bulunan kulübün yerine sıradaki takım Çeyrek Finale alınır.

DÜZCE VOLEYBOL TEKNİK KADROSU

 Düzce Voleybol takımını Levent Görün,Hamit Sakal,Birol Gültekin çalıştırıyor. 3 teknik adam geçtiğimiz sezonda takımın teknik kadrosunu oluşturmuştu.

2022-2023 SEZONUNDA İLK YARI MAÇLARIMIZ

MFA Zonguldak DSİ-Düzce Voleybol:3-0

Düzce Voleybol-Bozuöyük Belediye Eğitimspor:0-3

Düzce Voleybol-Bilecik Belediyespor:0-3

Tepebaşı Gençlik-Düzce Voleybol:3-1

Düzce Voleybol-Semt 77 Yalovaspor:1-3

Adaspor-Düzce Voleybol :1-3

Düzce Voleybol-Gölcük İhsaniyespor:0-3

İKİNCİ YARI

Düzce Voleybol-Zonguldak DSİ: 0-3

Bozuöyük Eğitimspor-Düzce Voleybol : 3-0

Bilecik Belediyespor-Unica  Düzce Voleybol:0-3

Ünica Düzce Voleybol-Tepebaşı Gençlik: 1-3

Semt 77 Yalovaspor-Düzce Voleybol: 3-0

Ünica Düzce-Sakarya Adaspor: 3-0


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar