Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TARAŞSPOR KÜME DÜŞTÜ

2.amatörde mücadele edecek

TARAŞSPOR KÜME DÜŞTÜ
1.02.2023 - 19:30
Güncelleme 1.02.2023 - 19:30
Haber Merkezi

+

Düzce 1.amatörde 2022-2023 futbol sezonunun son hafta maçları oynanacak. Akçakoca temsilcisi Dadalıspor’un şampiyon olarak direkt süper amatöre yükseldiği 1.amatörde ligin bitimine 1 hafta kala Sancakspor’un ardından Taraşspor’da birinci amatöre veda etti. Sezona zor şartlarda başlayan Taraşspor’un son hafta maçı yok.

SANCAKSPOR MAÇA ÇIKMAYACAK

Birinci amatörün son haftasında Sancakspor ,Öz Süt Avlayanspor ile oynayacağı müsabakaya çıkmamak için dilekçe verdi. Öz Züt Avlayanspor bu maçı 3-0 hükmen kazanacağı için puanını 8’er çıkartacak ve 6 puanlı Taraşspor ligden düşen ikinci takım olacak.

TARAŞSPOR’UN LİGDE YAPTIĞIMAÇLAR

Düzce Modern Eğitimcilerspor-Taraşspor:1-0

Taraşspor-Ağaköyspor: 3-2

Hamidiyespyor-Taraşspor: 2-1

Taraşspor-Sancakspor: 4-1

Dadalıspor-Taraşspor: 2-0

Taraşspor-Gümüşova Gençlikspor: 0-4

Eminaçmaspor-Taraşspor: 3-1

Taraşspor-Yazıpınarspor: 0-8

Öz Süt Avlayanspor-Taraşspor: 3-2

Taraşspor-Hacıyakupspor: 1-6

Kutluspor-Taraşspor:7-2

Taraşspor-Aziziyespor: 0-8

STATÜ

Yeni sezonda 1.amatör tek grup oynanacak. Tek  devreli lig usulüne göre oynanacak olan maçlar sonrasında birinci sırayı alan takım direkt olarak süper amatöre yükselecek. Grupta 2,3,4 ve 5. Sırayı alan takımlar tek devreli lig usulüne göre karşı karşıya gelecek ve grup birincisi olan takım Süper amatörde oynamaya hak kazanacak. 2023-2024 sezonunda Düzce 81 Yıldızspor süper amatöre katılmazsa play off maçlarında 2. Olan takımda adını süpere yazdıracak. Son 2 sırayı alan Sancakspor ve Taraşspor takımları  2. Amatöre düştü.

İŞTE 1.AMATÖR TAKIMLARI

2022-2023 futbol sezonunda Düzce 1. Amatörde Hacıyakupspor, Gümüşova Belediyespor,Aziziyespor, Düzce Modern Eğitimcilerspor,Eminaçmaspor, Hamidiyespor,Öz Süt Avlayanspor,Dadalıspor, Kutluspor,Taraşspor, Ağaköyspor,Yazıpınarspor ve Sancakspor takımları mücadele ediyor.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar